logo beeactive 300x300

Bee Active to firma działająca z pasji do zdrowej aktywności. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia dla osób początkujących, szkolenia dla firm oraz szkolenia instruktorskie. Jesteśmy na rynku od 2009 roku.

Specjalizujemy się w szkleniach z narciarstwa, windsurfingu i nordic walking. Prowadzimy kursy z telemarku oraz szkolenia i wycieczki skiturowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla instruktorów na BeeActive.pl

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Instruktorzy BeeActive.pl

Referencje

  • referencje_nordic_walking_szymon_sloma_1.jpg
  • referencje_nordic_walking_szymon_sloma_2.jpg
  • referencje_nordic_walking_szymon_sloma_3.jpg
  • referencje_nordic_walking_szymon_sloma_4.jpg
  • referencje_nordic_walking_szymon_sloma_5.jpg
  • referencje_nordic_walking_szymon_sloma_6.jpg

UNIWERSYTET ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA

"Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnie podziękować za przygotowanie pokazu "Nordic Walking- bieg po zdrowie" podczas imprezy Noc Biologów, która odbyła się 11.01.2013 roku.

Przeprowadzony pokaz niezwykle uatrakcyjnił naszą akcję, a entuzjazm i jej zaangażowanie jej uczestników wskazują, że zostali zachęceni do uprawiania tej formy aktywności fizycznej."

ŚLĄSKA AGENCJA REKLAMY i MARKETINGU

"Wystawiamy referencje dla Szymona Słomy za współpracę podczas organizacji pikników oraz imprez dla firm. Szymon Słoma był odpowiedzialny za szkolenia Nordic Walking, których celem było zapoznanie uczestników z podstawami tej formy aktywności ruchowej.

Szymon Słoma posiada dużą wiedzę w zakresie fizjologii oraz teorii treningu sportowego dzięki czemu wszystkie szkolenia były prowadzone na najwyższym poziomie.

Wybierając usługi Szymon Słomy będą Państwo zadowoleni."

STAGEMAN POLSKA

"Pragnę zaświadczyć, że Szymon Słoma w dniu 7.11.2010 wykonywał dla STAGEMAN POLSKA szkolenie dla animatorów z zakresu teorii i metodyki prowadzenia zajęć z nordic walking.

Z wykonania tego zadnia jesteśmy w pełni zadowoleni. Wykonano je najwyższym poziomie zarówno pod względem metodycznym jak i praktycznym. Szymon Słoma jako instruktor wielu dyscyplin sportowych jest specjalistą w zakresie rekreacji ruchowej i wybierając współpracę z jego firmą dokonacie Państwo dobrego wyboru."

WW SPORT TRAVEL

"3 października 2011 roku Pan Szymon Słoma przeprowadził szkolenie związane z techniką oraz metodyką nauczania Nordic Walking dla nauczycieli wychowania fizycznego śląskich szkół. Szkolenie było poprowadzone bardzo ciekawie i atrakcyjnie dla kursantów, którzy wykonywali różne zadania i ćwiczenia przybliżające im Nordic Walking. Uczestnicy wysoko ocenili poziom zajęć oraz przygotowanie prowadzącego dlatego też prowadzone przez Pana Szymona szkolenie jest godne polecenia."

FUNDACJA SILESIA PRO ACTIVE

"Szymon Słoma to instruktor z dużym doświadczeniem i osoba, która kocha to co lubi. Podchodzi do wszystkich zajęć z ogromną chęcią i zaangażowaniem, dzieli się swoją wiedzą praktyczną, udziela cennych wskazówek. Wielokrotnie współpracował z nami w ramach organizowanych przez naszą fundację przedsięwzięć i zawsze prowadzone przez Niego rajdy cieszyły się ogromnym powodzeniem a ich uczestnicy wyjeżdżali z masą wrażeń i pozytywnych emocji. Szymon bardzo szybko wzbudza sympatię, zaraża swoim uśmiechem i pozytywną energią. Jako fundacja dziękujemy za poświęcony nam czas, wyrażając jednocześnie nadzieję na dalszą współpracę."

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ORNONTOWICACH

"[...] Zaangażowanie i należyta staranność w wykonaniu zadań wynikających z przedmiotu zamówienia, profesjonalizm zawodowy dostrzeżony przede wszystkim przez uczestników projektu, pozwala na podkreślenie efektywnej współpracy i wystawienie Panu Szymonowi Słomie niniejszych referencji."

EUROPEAN LEGACY TOURS

"Pan Szymon Słoma prowadził warsztaty Nordic Walking na zlecenia naszej firmy w 2011 roku. Z obowiązków swoich wywiązywał się bardzo rzetelnie, co potwierdzili uczestnicy naszych warsztatów. Pan Szymon Słoma prezentuje wysoki poziom kultury osobistej oraz wysokie kompetencje w zakresie prowadzonych przez siebie szkoleń.

Serdecznie polecam Pana Szymona Słomę potencjalnym kontrahentom.

W razie potrzeby kontaktu chętnie potwierdzę powyższą opinię"

GMINA CZECHOWICE DZIEDZICE

"[...] Pan Szymon Słoma wykazał się dużym zaangażowaniem, inicjatywą i elastycznością. Uczestnicy kursów dzielili się pozytywnymi wrażeniami z lekcji, podkreślając miłą atmosferę, jaką charakteryzowały się zajęcia.

Rekomenduję Pana Szymona Słomę jako realizatora szkoleń z zakresu nordic walking."

SYNEXUS POLSKA

"Przychodnia Synexus w Katowicach, chciałaby bardzo podziękować za cykl zajęć z Nordic Walking z seniorami. Uczestnicy byli zachwyceni profesjonalnym podejściem instruktorów, niesamowicie miłą atmosferą, szacunkiem i opieką podczas zajęć jakimi zostali otoczeni. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy z Państwem jak i z organizacji zajęć. Z niecierpliowścią czekamy na wiosnę, aby ponownie nawiązać współpracę."